fbpx Biurowce w Polsce 2018 edycja wiosenna | Szkolenia i kursy on-line

Jesteś tutaj

Biurowce w Polsce 2018 edycja wiosenna

Wynajmować biuro czy jeszcze się wstrzymać?

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna – wynajmować! Zwłaszcza, jeśli siedziba waszej firmy ma się znajdować – albo już się znajduje – w Warszawie. W stolicy w biurach można przebierać jak w ulęgałkach: odsetek pustostanów wynosi tu około 13 proc., co ma przełożenie na około 670 tysięcy metrów kwadratowych gotowych biur. Zalecamy również pośpiech, jeśli Wasze biuro ma się znajdować w innych największych miastach Polski. Tu jednak przyczyny są zupełnie inne – ze względu na ogromny popyt ze strony firm z sektora usług biznesowych (Business Process Outsourcing)  rynkowa oferta jest mniejsza.

Idealnym przewodnikiem podczas trudnego i czasochłonnego procesu poszukiwania biura do wynajęcia może być wiosenna edycja albumu „Biurowce w Polsce”, największego i najbardziej kompletnego wydawnictwa dla firm i osób poszukujących powierzchni biurowych. Szczegółowo i klarownie opisane oferty biur do wynajęcia w największych aglomeracjach kraju, bogata część informacyjno-poradnikowa zawierająca najświeższe rynkowe raporty, analizy i wywiady z najważniejszymi graczami – wszystko to pomoże skrócić całą procedurę znalezienia i wynajęcia wymarzonego biura do niezbędnego minimum.

Zamów wersję papierową lub pobierz!  https://www.biznesowi.pl/publikacje/

Masz wolną powierzchnię biurową lub usługę czy produkt dla biura? Zaprezentuj się w najnowszej edycji albumu. Napisz do mkulinska@nowyadres.pl